درباره کلینیک دندانپزشکی آینده

کلینیک تخصصی دندانپزشکی آینده به منظور ارتقا سطح سلامت دهان و دندان و بالا بردن کیفیت درمان های دندانپزشکی با مجوز وزارت بهداشت ­­­- درمان و آموزش پزشکی احداث گردیده است. این درمانگاه امیدوار است با عنایت پروردگار متعال بتواند در آینده به عنوان قطب انجام درمان های تخصصی دندانپزشکی ( ارتودنسی ، ایمپلنت ، درمان های ریشه ( اندو ) ، جراحی  لثه ، جراحی فک و صورت ، دندانپزشکی اطفال ، پروتز ، ترمیمی – زیبایی و بیماری های دهان ) در منطقه شناخته شود و برای رسیدن به این هدف تمامی تلاش خود را در گذشته ، حال و آینده انجام می‌دهد.

در گام اول ، این کلینیک در فضایی مناسب بالغ بر ۲۰۰ متر مربع دارای ۵ یونیت مجزای دندانپزشکی احداث شده است که دارای ویژگی های زیر می‌باشد:

دسترسی به پارکینگ عمومی (کلینیک آینده در فاصله کمتر از پانصد متری مجتمع معین مال قرار دارد در این مجتمع بالغ بر 400 پارکینگ وجود دارد که برای عموم قابل استفاده می‌باشد).

دسترسی به وسایل حمل و نقل شهری (شریان‌های اصلی ترافیکی تهران شامل خیابان آزادی، خط یک BRT تهران ،خط چهار مترو تهران (ایستگاه استاد معین) کمتر از ۵۰۰ متر تا درمانگاه آینده فاصله دارد)

در گام دوم از مناسب‌ترین و به روزترین وسایل و تجهیزات جهت ارائه بهتر خدمات به بیماران استفاده گردیده است.
استفاده از دکوراسیون و طراحی داخلی زیبا، مدرن و بهداشتی با همکاری بهترین تیم‌های مهندسی، نوردهی مناسب، نوساز بودن ملک، داشتن آسانسور و طبقه اول بودن فضا.

کلینیک دندانپزشکی آینده یک برند ثبت شده

کلینیک آینده یک برند ثبت شده