درباره کلینیک دندانپزشکی آینده

کلینیک تخصصی دندانپزشکی آینده به منظور ارتقا سطح سلامت دهان و دندان و بالا بردن کیفیت درمان های دندانپزشکی با مجوز وزارت بهداشت ­­­- درمان و آموزش پزشکی احداث گردیده است. این درمانگاه امیدوار است با عنایت پروردگار متعال بتواند در آینده به عنوان قطب انجام درمان های تخصصی دندانپزشکی ( ارتودنسی ، ایمپلنت ، درمان های ریشه ( اندو ) ، جراحی  لثه ، جراحی فک و صورت ، دندانپزشکی اطفال ، پروتز ، ترمیمی – زیبایی و بیماری های دهان ) در منطقه شناخته شود و برای رسیدن به این هدف تمامی تلاش خود را در گذشته ، حال و آینده انجام می‌دهد.

در گام اول ، این کلینیک در فضایی مناسب بالغ بر ۲۰۰ متر مربع دارای ۵ یونیت مجزای دندانپزشکی احداث شده است که دارای ویژگی های زیر می‌باشد:

دسترسی به پارکینگ عمومی (کلینیک آینده در فاصله کمتر از پانصد متری مجتمع معین مال قرار دارد در این مجتمع بالغ بر 400 پارکینگ وجود دارد که برای عموم قابل استفاده می‌باشد).

دسترسی به وسایل حمل و نقل شهری (شریان‌های اصلی ترافیکی تهران شامل خیابان آزادی، خط یک BRT تهران ،خط چهار مترو تهران (ایستگاه استاد معین) کمتر از ۵۰۰ متر تا درمانگاه آینده فاصله دارد)

در گام دوم از مناسب‌ترین و به روزترین وسایل و تجهیزات جهت ارائه بهتر خدمات به بیماران استفاده گردیده است.
استفاده از دکوراسیون و طراحی داخلی زیبا، مدرن و بهداشتی با همکاری بهترین تیم‌های مهندسی، نوردهی مناسب، نوساز بودن ملک، داشتن آسانسور و طبقه اول بودن فضا.

ابتدای خیابان آزادی، میدان استاد معین، خیابان 21 متری جی، پایین تر از معین مال، نبش بن بست مژده، پلاک 250

خط 1 بی آر تی (آزادی ـ چهارراه تهرانپارس) و خط 4 مترو (ایستگاه استاد معین)

با توجه به رعایت استانداردهای لازم جهت اخذ پروانه و فضاسازی کلینیک از ابتدای ساخت به صورت اختصاصی جهت ارائه خدمات دندانپزشکی، امکانات لازم جهت ارائه خدمت به هموطنان عزیزی که محدودیت های حرکتی دارند فراهم است.

خیر

خیر

خیر، لیکن امکان ارائه فاکتور جهت دریافت هزینه ها موجود است.

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:30 صبح تا 13:30 ظهر و 15:30 عصر تا 19:30

بله

با توجه به حضور دائمی تیم درمانی جهت چکاپ اولیه، نیاز به نوبت گرفتن نیست و با مراجعه در ساعات کاری کلینیک این امر صورت می پذیرد.

با توجه به نزدیکی مجتمع تجاری معین مال، بهترین محل برای پارک ماشین شما پارکینگ معین مال در ابتدای خیابان 21 متری جی است.

بله کلینیک آینده مجهز به رادیوگرافی دیجیتال تک دندان می باشد و در نزدیکی کلینیک نیز مرکز مجهز تصویربرداری جهت گرفتن گرافی کامل یا OPG  وجود دارد.

با توجه به حساسیت برخی مراجعه کنندگان، تلاش شده است در هر شیفت حداقل یک پزشک خانم و یک پزشک آقا به بیماران خدمت رسانی کنند.

در حال حاضر متخصص پریودنتولوژی و ایمپلنت، متخصص پروتز های دندانی و متخصص ارتودنسی با کلینیک دندانپزشکی آینده همکاری می کنند.

درمان های اطفال و درمان ریشه نیز توسط همکاران مجرب انجام می شود.