اگر بخواهید  قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آینده اطلاعاتی درمورد آن به دست بیاورید، قطعاٌ دوستان و آشنایانی که از خدمات کلینیک آینده استفاده کرده اند، بهترین اطلاعات را به شما خواهند داد؛ لیکن اگر میخواهید بدانید که :

 • ـ کلینیک دندانپزشکی آینده چگونه جایی است؟
 • ـ مؤسس آن کیست؟
 • ـ هدف ار تأسیس آن چه بوده است؟
 • ـ برای تأسیس آن چه زحمت هایی کشیده شده است؟
 • ـ کلینیک دندانپزشکی آینده، آینده خود را چطور می بیند؟

لطفا چند دقیقه ای با من همراه باشید.

از کودکی علاقه به پزشک شدن داشتم و با تلاش و پشتکار فراوان، در سال 1377 با رتبه 79 کنکور سراسری، وارد رشته دندانپزشکی  دانشگاه اصفهان شدم.

 • 1385

  فارغ التحصیلی و انجام خدمت سربازی

  بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه و انجام خدمت سربازی در سال 1385 جهت دوران طرح در منطقه دستگرد دولت آباد مطب زدم

 • 1387

  ازدواج

  در سال 1387 با همسرم (خانم دکتر سارا نوراله) که در آن زمان دانشجوی فوق لیسانس مهندسی برق بودند ازدواج کردم. پس از دوران طرح، جهت ادامه تحصیل همسرم در مقطع دکترا به تهران آمدیم. به مدت سه سال در کلینیک های غرب تهران مشغول به خدمت بودم و همزمان دوره های تکمیلی دندانپزشکی مانند ایمپلنت، ترمیمی و زیبایی را در مراکز علمی معتبر مانند مرکز توسعه علوم دندانپزشکی، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و مؤسسه بن تاژ پارس گذراندم.

 • 1390

  تاسیس مطب

  سال 1390 در ساختمان پزشکان نگین آسمان واقع در بلوار مرزداران اقدام به تأسیس مطب شخصی کردم که این اقدام اسباب آشنایی با دوستان و بیماران بسیاری را برای بنده فراهم کرد؛ یکی از این دوستان دکتر محمود سمیعی نصر بود که با راهنمایی های ایشان با مفاهیم علمی مدیریت و برند آشنا شدم و جمله ای که از ایشان همیشه به خاطر دارم این بود که “راه اندازی هر کسب و کاری بدون محوریت برند خطایی نابخشودنی است”؛ هممچنین با توجه به علاقه فراوانی که به مرحوم پدربزرگم داشتم (ایشان نمونه یک کار آفرین بزرگ در ذهن بنده بود) و توصیه های ایشان در مورد گسترش فعالیت درمانی خود، چند سالی از تأسیس مطب نگذشته بود که جرقه ی راه اندازی یک کلینیک جهت ارائه خدمات گسترده تر در حیطه دندانپزشکی در ذهنم زده شد.

 • 1395

  تاسیس کلینیک دندانپزشکی

  عصر آخرین روز تعطیلات نوروز سال 1395 به همراه همسرم تصمیم نهایی برای تأسیس کلینیک دندانپزشکی را گرفتیم و در اولین اقدام به دنبال اخذ موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی ایران رفتم که در تیر ماه سال 1395 موافقت اصولی کلینیک دندانپزشکی آینده اخذ شد.

  با فروش همزمان آپارتمان مسکونی خود و پیش خرید یک ملک مناسب، گام نخست جهت راه اندازی کلینیک دندانپزشکی آینده برداشته شد.

 • 1397

  خرید تجهیزات کلینیک

  بعد از حدود یکسال و نیم ساختمان تمام شد و تا پایان سال 1396 تجهیزات کلینیک خریداری شد؛ در این فاصله با مرکز MBA Dental آشنا شدم و دوره های MBA در رابطه با دندانپزشکی را نیز به صورت علمی طی کردم.

 • 1397

  تاسیس کلینیک آینده

  از ابتدای سال 1397 با همکاری گروه معماری دکودکتر، طراحی داخلی و دیزاین کلینیک شروع شد و تا پایان آذر ماه، فرآیند نصب تجهیزات و تست های مربوطه نیز صورت گرفت.
  اواخر سال 1397 بررسی ها و چک آپ های نهایی توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شد و با معرفی سه تن از همکاران به عنوان مسئول فنی و بهداشتکار به دانشگاه علوم پزشکی ایران، در نهایت مجوز بهره برداری صادر شد.

   سرانجام پس از دوسال تلاش بی وقفه، در تاریخ سوم اسفندماه سال 1397 کلینیک دندانپزشکی آینده با حضور جناب آقای دکتر مسعود اجلالی استاد دانشگاه شهید بهشتی، خانواده، جمعی از همکاران و دوستان و اهالی محله دکتر هوشیار و استاد معین افتتاح گردید.

در مورد جو حاکم بر محیط و نحوه تعامل پرسنل کلینیک دندانپزشکی آینده با  یکدیگر و مردم باید عرض کنم که با توجه به اینکه در دوران دانشجویی مسئول کمیته پژوهش های دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه اصفهان بودم، تجربه کار گروهی و پیشرفت همکارانی که با یکدیگر کار میکردیم برای من یک تجربه شیرین بود، همین ذهنیت در رابطه با کارکنان و دندانپزشکان در کلینیک آینده ایجاد شده و همیشه تلاش شده است که کارکنان آموزش های لازم را دیده و به عنوان مدیران آتی به مردم خدمت کنند و همچنین تا حد امکان، برای دندانپزشکان امکانات مناسبی فراهم شده است تا قادر باشند بهترین خدمتی که می توانند را به مردم ارائه کنند و درهمین راستا به مردم عزیزمان این نوید را میدهم که تمامی خدماتی که توسط همکاران در کلینیک آینده ارائه می گرد،  مطابق استانداردهای علمی روز است و این خدمات به گونه ای در کلینیک آینده ارائه می گردند که در آینده نیز پاسخگوی درمانهایی که در اینجا انجام شده است باشیم

با توجه به گسترش روزافزون حیطه علم دندانپزشکی همکاری با متخصصین مختلف برای ارائه بهتر خدمات به بیماران اجتناب ناپذیر است، به همین منظور در حال حاضر با همکاران متخصص در زمینه پریودنتولوژی و ایمپلنت، متخصص پروتز های دندانی و متخصص ارتودنسی همکاری داریم و در آینده نزدیک هم از همکاری متخصصین در سایر زمینه ها استفاده خواهیم کرد. از ابتدا، مردم داری و احترام به دیگران یکی از اصول زندگی بنده بوده است؛ از این رو احترام به کرامت بیماران در بین کارکنان و دندانپزشکان کلینیک آینده نیز جاری و ساعی است. اکنون که حدود 5 سال از تأسیس کلینیک دندانپزشکی آینده میگذرد، کارکنان و دندانپزشکان، بزرگترین سرمایه این کلینیک هستند و کار تیمی را به خوبی آموخته اند و در نهایت احترام، به خواسته های بیماران پاسخ می دهند.

تلاش شده است عبارت

*حق با بیمار است*

بین کارکنان و پزشکان به یک فرهنگ تبدیل شود.

در کلینیک آینده تلاش میکنیم آنچه در توانمان است را به بیماران قول دهیم، ولی همواره فراتر از انتظار آنها عمل نمائیم. اینها ارزش های کلینیک آینده است و بنده سعی در هدایت و پیاده سازی این ارزش ها دارم. امید است در این مسیر با یاری شما همراهان گرامی در نهادینه کردن نام آینده در ذهن مردم به عنوان یک مرکز درمانی که با استانداردهای علمی و درست به ارائه خدمت  منصفانه به بیماران مشغول می باشد، موفق شویم.

دکتر احسان یوسفیان
مؤسس کلینیک دندانپزشکی آینده